Aktualności
Wólczanka zwycięża w Puławach 0:1

2019-11-02

Wólczanka zwycięża w Puławach 0:1

Wólczanka wygrywa z Puławach. Niezawodny Krzysztof Pietluch po raz kolejny zapewnia zwycięstwo drużynie z Wólki Pełkińskiej. Zdobyta przez niego bramka  dała drużynie Marcina Wołowca zwycięstwo 0:1 w spotkanie z Wisła Puławy 

Pierwsza odsłona meczu pomiędzy zespołami nie przyniosła wielu sytuacji podbramkowych. Obie drużyny starały się budować składne akcje, jednak nie przekładał się to na sytuacje podbramkowe.

Po zmianie stron gra toczyła się głownie w środku pola, gdzie było dużo walki. Niespełna 4 minut po wejściu na boisko, w 66. minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Krzysztof Pietluch, który nie zwykł marnować takich sytuacji i strzałem przy długim słupku dał prowadzenie swojej drużynie.

Chwilę później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ujżał Jakub Tabor i piłkarze Marcina Wołowca grali w dziesiątkę. Najlepszą sytuację na wyrównanie miał Krystian Puton, zawodnik Wisły nie trafił nawet w światło bramki.

Piłkarze Wólczanki grając w dziesiątkę oddali pole gry Wiśle, która  po za większym posiadaniem piłki, nie potrafiła zagrozić bramce dobrze grającejmu w defensywie zespołowi Wólczanki Wólka Pełkińska.

W 93. minucie Mateusz Podstolak mógł podwyższyć prowadzenie Wólczanki, piłka po strzale z rzutu wolego obrońcy ekipy z Wólki Pełkińskiej ełtrafiła w poprzeczkę. Warto dodać, że w pierwszym składzie Wólczanki wybiegło aż siedmiu młodzieżowców.

Wisła Puławy 0 : 1 Wólczanka Wólka Pełkińska

0-1 Krzysztof Pietluch (66)

Wisła Puławy:

Krzysztof Kurek - Karol Barański, Mateusz Pielach, Krystian Puton, Szymon Stanisławski, Michał Kobiałka, Rafał Kiczuk Piotr Rogala, Michał Wolanin, Dawid Chudyna, Piotr Zmorzyński

Wólczanka Wólka Pełkińska:

Oskar Kubik - Mateusz Kocur, Dawid Olejarka, Kamil Matofij, Wiktor Kłos, Mateusz Podstolak, Piotr Łazarz, Krystian Wrona, Peter Basista, Jakub Tabor, Michał Bury


Nasi partnerzy