Aktualności
Wólczanka wygrywa na wyjezdzie  z Wiślanami Jaśkowice 0:1

2019-04-07

Wólczanka wygrywa na wyjezdzie z Wiślanami Jaśkowice 0:1

Piłkarze Wólczanki przywożą cenne trzy punkty ze Skawiny, gdzie grali z Wiślanami Jaśkowice w ramach 22 kolejki 3 ligi, dzięki którym odskoczyli od strefy spadkowej na dziewięć oczek. 

Piłkarze Wiślan Jaśkowice mogli doskonale rozpocząć spotkanie, już w pierwszych minutach zawodnik Krzysztof Szewczyk znalazł się w dogodnej sytuacji, jednak pewnie bronił Tomasz Siryk. Po chwili niebezpiecznie na bramkę Wólczanki uderzaył Bartosz Czarnecki, dobra interwencja Krystiana Wrony i dobre zachowanie defensywy uchroniło przed utratą bramki.

Z czasem gospodarze nie byli już tak aktywni pod bramką Wólczanki i skutecznie odpierali ataki zespołu z Wólki Pełkińskiej.

. Po przerwie Wiślanie rozpoczęli aktywniej uderzając z rzutów wolnych, wynik nie ulegał jednak zmianie.  Gospodarze atakowali, odpierając ataki piłkarzy Wólczanki. W końcówce nadziali się na kontre podopiecznych Marka Rybkiewicza, po której rzut rożny wykonywał Marek Gwóźdź, a w polu karnym znalazł się Krzysztof Pietluch który dał dużo radości całemu zespołowi Wóczanki Wólka Pełkińska zdobywając w 87 minucie bramkę dającą cenne 3 oczka.

 


Nasi partnerzy