Aktualności
Wólczanka Wólka Pełkińska w gronie nominowanych w XVIII Plebiscycie" Podkarpacka Nike 2019"

2020-01-12

Wólczanka Wólka Pełkińska w gronie nominowanych w XVIII Plebiscycie" Podkarpacka Nike 2019"

Poznaliśmy nominowanych do XVIII Piłkarskiej Gali "Podkarpacka Nike". Wśród nominowanych znaleźli się Prezes klubu, Mariusz Olejarka (Działacz roku), Marcin Wołowiec (Trener roku), Wiktor Kłos (Młodzieżowiec roku), Wólczanka Wólka Pełkińska (Drużyna roku) oraz STAL-SYSTEMS S.A. (Sponsor roku). Zwycięzców poznamy 14 lutego.

Poniżej pełna lista nominowanych;

Sponsor Roku:
Deweloper APKLAN (sponsor CWKS Resovia Rzeszów)
FIBRAIN SP. Z.O.O. (sponsor Stali Rzeszów S.A.)
FULSPORT (sponsor drużyn piłkarskich powiatu rzeszowskiego)
HEIRO (sponsor klubu Heiro Rzeszów)
PGE (sponsor Stali Mielec)
STAL-SYSTEMS S.A. (sponsor Wólczanka Wólka Pełkińska)

Działacz Roku:
Radosław Garlewski (Prezes Wisłoka Dębica)
Ernest Kasia (Prezes KS Wiązownica)
Łukasz Krawczyk (Prezes Heiro Rzeszów)
Mariusz Olejarka (Prezes Wólczanka Wólka Pełkińska)
Tadeusz Świgoń (Prezes Korona Rzeszów)
Wojciech Zając (Prezes Apklan Resovia Rzeszów)

Samorządowiec Roku:
Paweł Baj (Burmistrz Głogowa Młp.)
Edward Dobrzański (Wójt Gminy Czarna k. Łańcuta)
Wiesław Kapel (Wójt Gminy Lubaczów)
Lesław Kuźniar (Wójt Gminy Trzebownisko)
Lucjusz Nadbereżny (Prezydent Miasta Stalowa Wola)
Grzegorz Bara (Wójt Gminy Nowy Żmigród)

Futsalowy zawodnik Roku:
Bartłomiej Bać (Futsal Team Zaczernie)
Sebastian Brocki (HEIRO Rzeszów)
Mateusz Dopart (Stal Mielec)
Sebastian Fedan (HEIRO Rzeszów)
Paweł Hady (HEIRO Rzeszów)
Bartłomiej Przybyło (HEIRO Rzeszów)  

Odkrycie Roku - Młodzieżowiec Roku:
Szymon Feret (Apklan Resovia Rzeszów)
Mateusz Geniec (Apklan Resovia Rzeszów)
Wiktor Kaczorowski (Stal Rzeszów S.A)
Wiktor Kłos (Wólczanka Wólka Pełkińska)
Dominik Kulon (Karpaty Krosno)
Szymon Stasik (PGE Stal Mielec)

TrenerRoku - Wychowawca Młodziży:

Paweł Chlastawa (SMS Jarosław)
Jacek Cyganowski (APPN Mielec)
Lech Czaja (Karpaty Krosno)
Krzysztof Hus (Stal Rzeszów S.A.)
Dariusz Jęczkowski (trener koordynator OZPN Krosno/SMS Resovia)
Paweł Młynarczyk (SMS Resovia Rzeszów)  

Trener Roku:
Szymon Grabowski (Apklan Resovia Rzeszów)
Dariusz Kantor (Wisłoka Dębica/Amo Dębica)
Grzegorz Opaliński (Korona Rzeszów/Siarka Tarnobrzeg S.A.)
Valerij Sokolenko (KS Wiązownica)
Szymon Szydełko (Sokół Sieniawa/Stal Stalowa Wola S.A.)
Marcin Wołowiec (Wólczanka Wólka Pełkińska)

Drużyna Roku:
Apklan Resovia Rzeszów
KS Wiązownica
PGE Stal Mielec
Stal Rzeszów S.A.
Wisłoka Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska

Pilkarka Roku:
Karolina Bednarz (CWKS Resovia Rzeszów)
Katarzyna Czyż (CWKS Resovia Rzeszów)
Gabriela Kaput (CWKS Resovia Rzeszów)
Klaudia Korab (Sokół Kolbuszowa Dolna
Małgorzata Kot (Sokół Kolbuszowa Dolna)
Sylwia Witalec (Izolator Boguchwała)  

Piłkarz Roku:
Krystian Getinger (PGE Stal Mielec)
Serhij Krykun (Apklan Resovia Rzeszów)
Damian Łanucha (Wisłoka Dębica)
Bartosz Nowak (PGE Stal Mielec)
Wojciech Reiman (Stal Rzeszów S.A.)
Sebastian Zalepa (Apklan Resovia Rzeszów)


Nasi partnerzy