Aktualności
Wólczanka Wólka Pełkińska przegrywa 1:2 z drużyną Hetmana Zamość

2019-08-25

Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała 1-2 w meczu czwartej kolejki III ligi grupy IV. Podopieczni trenera Marcina Wołowca, grający jako gospodarz w Przeworsku, przegralii z  beniaminkiem.

W 16. minucie bramkę płaskim strzałem po ziemi zdobył Bruno Wacławek, dając prowadzenie przyjezdnym. 14 minut później było już 0-2, gdy po asyście Wacławka, będącej efektem indywidualnej akcji młodzieżowca, rezultat podwyższył Kamil Oziemczuk. Gospodarze mogli nawiązać kontakt z rywalem jeszcze w pierwszej połowie, ale na sześć minut przed jej końcem z jedenastu metrów nie trafił Mateusz Podstolak.

Wólczanka ambitnie dążyła do odrobienia strat, ale drużynie z Wólki Pełkińskiej tego dnia udało się zdobyć tylko gola honorowego, autorem został na trzy minuty przed upływem regulaminowego czasu gry Wiktor Kłos

Wólczanka Wólka Pełkińska z pięcioma punktami na koncie plasuje się na dziesiątym miejscu w tabeli. Hetman Zamość z siedmioma punktami jest szósty w tabeli.