Aktualności
Wólczanka Wólka Pełkińska 0:1 Stal Rzeszów

2019-03-09

W spotkaniu inaugurującym rundę wiosenną Wólczanka uległa na własnym stadionie drużynie Stali Rzeszów, która ma aspiracje grać o najwyższe cele. Bramkę na wagę trzech punktów dla Stali zdobył z rzutu wolnego Piotr Ceglarz.

Podopieczni Janusza Niedźwiedzia ostro przepracowali zimę i do Wólki Pełkińskiej pojechali z nadzieją na komplet punktów. Mocno przebudowany zespół z Wólki Pełkińskiej stawał na wysokości zadania i dopiiero w pierwszych minutach drugiej połowy spotkania stracił bramkę po rzucie wolnym wykonywanym przez zawodnika Stali z 28 metra. Autorem jedynego gola w tym pojedynku był Piotr Ceglarz. Gol padł w 47. minucie. Zawodnik Stali Rzeszów przymierzył z rzutu wolnego posyłając piłkę nad głową bramkarza Wólczanki Wólka Pełkińska. Futbolówka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do siatki.

Gra zespołu z Wólki Pełkińskiej może optymistycznie nastrajać kibiców przed resztą sezonu.

Zespół Wólczanki w sobotę 16 marca o godzinie 14:00 rozegra spotkanie 19 kolejki na wyjezdzie z zespołem Chełmianki Chełm.

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA: Smoleń - Mazurek (10. Łazarz), Domański (81. Majka), Kajpust, Bała, Pietluch, Gwóźdź (63. Przewoźnik), Podstolak, Wrona, Słysz (46. Korolski), Bury.

STAL RZESZÓW: Leonid Otczenaszenko - Piotr Głowacki (90. Mateusz Olejarka), Błażej CyfertDamian KostkowskiRobert Trznadel Piotr Ceglarz (85. Adam Nowak), Łukasz Mozler,(68. Michał Nawrot), Sławomir SzeligaDamian Sierant (68. Damian Nowacki),  Tomasz Płonka,  Łukasz Zagdański ,(68. Grzegorz Goncerz)