Aktualności
Wólczanka remisuje z Sokołem Sieniawa 2:2

2019-10-27

Remisem 2-2 zakończyło się spotkanie pomiędzy Sokołem Sieniawa a Wólczanka Wólka Pełkińska. Piłkarze Wólczanki prowdzilij dwoma bramkami, jednak nie udało im się dowieźć zwycięstwo do końca spotkania.

Do przerwy piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska prowadzili z Sokołem Sieniawa 1-0. Bramkę do szatni z rzutu karnego strzelił niezawodny Krzysztof Pietluch. Napastnik gospodarzy pewnie wykorzystał rzut karny, który został podyktowany został po faulu na Wiktorze Kłosie.

Druga połowa niedzielnego spotkania wynagrodziła wszystko. Trzy minuty po zmianie stron w dogodnej sytuacji  znalazł się Mateusz Kocur. Jednak golkiper Sokoła poradził sobię z tą sytuację, ale przy dobitce Władimira Khorolskiego nie miał żadnych szans i na tablicy wyników było 0-2.

Chwilę później Wiktor Kłos mógł zamknąć mecz, ale piłka po jego strzale z rzutu wolnego wylądowała na poprzeczce bramki Mateusza Korzewicza.

W 65. minucie sędzia podyktował rzut karny, ale tym razem dla ekipy Ryszarda Kuźmy. Faulowany w polu karnym został Bartłomiej Buczek. Do piłki ustawionej jedenaście metrów od bramki podszedł sam poszkodowany i nie dał szans bramkarzowi Wólczanki.

Osiem minut później na strzał zdecydował się Paweł Hass, ale nie zdołał pokonać bramkarza drużyny z Wólki Pełkińskiej. Jednak w odpowiednim miejscu znalazł się Buczek, dobił strzał Hassa i w Sieniawie był remisowy wynik spotknia.

Ostatni kwadras meczu to istny horror. Gra toczyła się od pola karnego jednej drużyny do pola karnego drugiej. Ostatecznie więcej bramek nie padło i obie ekipy dopisały po 1 "oczku" do dorobku punktowego w tabeli 3 ligi gr. IV.

MKS Sokół Sieniawa 2 : @2 Wólczanka Wólka Pełkińska

0-1 Krzysztof Pietluch (45-rzut karny)

0-2 Władimir Khorolskiy (48)

1-2 Bartłomiej Buczek (65-rzut karny)

2-2 Bartłomiej Buczek (73)