Aktualności
Wólczanka remisuje z Podlasiem Biała Podlaska 2:2

2019-10-05

Wólczanka remisuje z Podlasiem Biała Podlaska 2:2

 

Wólczanka Wólka Pełkińska zdobywa 1 punkt z Podlasiem Biała Podlaska na boisku w Przeworsku. Punkt dla drużyny prowadzonej przez Marcina Wołowca uratował Wołodymir Khorolsky, który zdobył bramkę w ostatniej akcji meczu.

Do przerwy w meczu oby drużyn to goście prowadzili. Jedyną bramkę w tej części gry zdobył Paweł Zabielski. Zawodnik Podlasia pokonał Piotra Barana strzałem za liniii pola karnego.

Po zmianie stron do wyrównania doprowadził Krzysztof Pietluch. Napastnik Wólczanki wykorzystał rzut karny, który podyktowany został po faulu na szarżującym w polu karnym Wiktorze Kłosie.

Przez całe spotkanie Wólczanka Wólka Pełkińska byla stroną dominującą, Podlasie mądrze się broniło i wyprowadzało groźnye kontry, jedna z nich  z 59 minuty zakończyła się drugą bramką dla piłkarzy z Białej Podlaskiej. Tym razem Zabielski skierował futbolówkę do pustej bramki z okolic 3 metra.

W doliczonym czasie gry punkt dla ekipy z Wólki Pełkińskiej uratował Wołodymir Khorolskyi, który zdobył gola po strzale głową.

 

Wólczanka Wólka Pełkińska 2:2 Podlasie Biała Podlaska

0-1 Paweł Zabielski (45)

1-1 Krzysztof Pietluch (48-rzut karny)

1-2 Paweł Zabielski (59)

2-2 Wołodymir Khorolskyi (90)


Nasi partnerzy