Aktualności
Wólczanka przegrywa 1:3 z zesołem Czrnych Połaniec

2019-05-08

Wólczanka przegrała na własnym stadionie z Czarnymi Połaniec 1-3. Zawodnicy Marka Rybkiewicza potwierdzili, że w tej rundzie nie potrafią grać na własnym stadionie. Czarni Połaniec to czerwona latarnia ligi.

Czarni Połaniec już po dziesięciu minutach gry prowadzili z Wólczanką Wólka Pełkińska0-2. Pierwszą bramkę zdobył Mateusz Załucki,  chwilę później na listę strzelców wpisał się Damian Skiba.

Dziewięć minut po przerwie gospodarze zdobyli bramkę kontaktową za sprawą Mateusza Podstolaka. Kiedy Wólczanka ruszyła do ataku i śmielej atakowała, w 73. minucie sędzia podyktował rzut karny i Załucki zdobył swojego drugiego gola. Ostatecznie goście wygrali 1-3. Wólczanka potwierdziła, że nie potrafi w tej rundzie grać na własnym stadionie.