Aktualności
Wólczanka bezbramkowo remisuje z Wisłą Sandomierz

2019-03-31

Wólczanka bezbramkowo remisuje z Wisłą Sandomierz

Wólczanka bezbramkowo zremisowała z Wisłą Sandomierz. Zespół prowadzony przez Marka Rybkiewicza w czterech  meczach rundy wiosennej III ligi nie zdołalł  jeszcze zdobyć oczekiwanego kompletu punktów.

 

Wólczanka Wólka Pełkińska pierwszą wygraną w nowym roku na pewno chciała zanotować zwłaszcza w tym meczu - 26 marca minęły dokładnie trzy lata od tragicznego wypadku w którym zginęło pięciu zawodników tego zespołu. Zespół z Wólki Pełkińskiej, których stadion uznawany jest za trudny teren do zdobywania punktów, nie zdołał jednak w tym spotkaniu przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Wisła Sandomierz, zajmująca po tym spotkaniu dziewiątą pozycję z całą pewnością jest zadowolona z wyniku remisowego, czego nie można powiedzieć o Wólczance, drużyna w czterech dotychczasowych spotkaniach zdobyła dwa punkty, przez co coraz poważniej czuje oddech strefy spadkowej na swoich plecach. Ten jednak nie jest jeszcze aż tak mocny - przewaga zespołu Wólczanki, zajmującego 13 pozycję z 23 punktami, nad zajmującymi 16 pozycję Czarnymi Połaniec, wynosi siedem punktów.

Wólczanka Wólka Pełkińska: Siryk- Bury, Wrona, Kajpust, Łazarz, Majka, Bała ( Czyrny ), Podstolak, Przewoźnik (Khorolsky ), Gwóźdź, Pietluch ( Domański )

Wisła Sandomierz: Wierzgacz - Konefał, Wilk, Kolbusz, Chorab - Sornat (60' Pasternak), Kamiński, Siedlecki, Nogaj - Bętkowski (70' Rop), Piechniak (78' Poński)


Nasi partnerzy