Aktualności
Wisła Sandomierz 0:0 Wólczanka Wólka Pełkińska

2019-10-12

Kibice zgromadzenie na stadionie w Sandomierzu nie mieli okazji zobaczyć bramek, gdyż obu drużynom brakowało skuteczności i mecz Wisła Sandomierz - Wólczanka Wólka Pełkińska zakończył się wynikiem remisowym 0:0.

Piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska w ostatnich 3 meczach bez porażki do Sandomierza jechali z myślą podtrzymania tej passy. Mecz rozpoczął się z opóźnieniem, z powodu strajku piłkarzy Wisły Sandomierz

W spotkaniu na boisku widzieliśmy dużo walki, co skutkowało kartkami do 26.minuty Pan Paweł Sitkowski pokazał i dwie. W 27.minucie okazję miała Wisła, za sprawą Dariusza Brągiela, który jednak słabym strzałem z 16 metrów nie zagroził bramkarzowi Wólczanki. Przed przerwą uderzeniem postraszył Piątkowski, ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

W drugiej połowie swoją szansę miał Mirosław Kmiotek, ale jego strzał wybronił Oskar Kubik. W 90. minucie obrońca Wólczanki Mateusz Podstolak fauluje w polu karnym Krzysztofa Zawiślaka i sędzia pokazauje na 11 metr. Do piłki podszedł Patryk Wilk, interwencją popisał się golkier Wólczanki Oskar Kubik.

Wisła Sandomierz : Pietras - Czerwiak - Wilk - Wojcinowicz - Chorab (77.Konefał) - Piątkowski (66.Dachnowśkyj) - Tyl (90.Charszla) - Kmiotek - Jeziorski (71.Sudy) - Brągiel - Zawiślak

Wólczanka Wólka Pełkińska : Kubik - Bury - Wrona - Gul - Łazarz - Kocur ( 61.Kądziołka) - Tabor (74.Matofij)- Podstolak - Chorolśkyj (61.Chaczidze) - Kłos (88.Szczypek) - Pietluch (74.Olejarka)