Aktualności
Terminarz  3 Ligi Gr. IV

2019-07-06

Terminarz 3 Ligi Gr. IV

Lubelski ZPN ogłosił terminarz 3 ligi grupa IV na sezon 2019/2020. Pierwszy mecz Wólczanka rozegra na wyjeździe z Hutnikiem Kraków. 

 

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia 

Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm 
Wisła Puławy - Jutrzenka Giebułtów 
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Sandomierz 
Korona II Kielce - Soła Oświęcim 
Hutnik Kraków - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Wisłoka Dębica - Podhale Nowy Targ 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik 
Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski 
Stal Kraśnik - Motor Lublin 

Kolejka 2 - 15 sierpnia 

Chełmianka Chełm - Motor Lublin 
Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik 
Avia Świdnik - Hetman Zamość 
Podhale Nowy Targ - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłoka Dębica 
Soła Oświęcim - Hutnik Kraków 
Wisła Sandomierz - Korona II Kielce 
Jutrzenka Giebułtów - Siarka Tarnobrzeg 
Sokół Sieniawa - Wisła Puławy 

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia 

Wisła Puławy - Chełmianka Chełm 
Siarka Tarnobrzeg - Sokół Sieniawa 
Korona II Kielce - Jutrzenka Giebułtów 
Hutnik Kraków - Wisła Sandomierz 
Wisłoka Dębica - Soła Oświęcim 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Hetman Zamość - Podhale Nowy Targ 
Stal Kraśnik - Avia Świdnik 
Motor Lublin - Orlęta Radzyń Podlaski 

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia 

Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski 
Avia Świdnik - Motor Lublin 
Podhale Nowy Targ - Stal Kraśnik 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Hetman Zamość 
Soła Oświęcim - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Wisła Sandomierz - Wisłoka Dębica 
Jutrzenka Giebułtów - Hutnik Kraków 
Sokół Sieniawa - Korona II Kielce 
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg 

Kolejka 5 - 28 sierpnia 

Siarka Tarnobrzeg - Chełmianka Chełm 
Korona II Kielce - Wisła Puławy 
Hutnik Kraków - Sokół Sieniawa 
Wisłoka Dębica - Jutrzenka Giebułtów 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz 
Hetman Zamość - Soła Oświęcim 
Stal Kraśnik - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Motor Lublin - Podhale Nowy Targ 
Orlęta Radzyń Podlaski - Avia Świdnik 

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września 

Chełmianka Chełm - Avia Świdnik 
Podhale Nowy Targ - Orlęta Radzyń Podlaski 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Motor Lublin 
Soła Oświęcim - Stal Kraśnik 
Wisła Sandomierz - Hetman Zamość 
Jutrzenka Giebułtów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica 
Wisła Puławy - Hutnik Kraków 
Siarka Tarnobrzeg - Korona II Kielce 

Kolejka 7 - 7-8 września 

Korona II Kielce - Chełmianka Chełm 
Hutnik Kraków - Siarka Tarnobrzeg 
Wisłoka Dębica - Wisła Puławy 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Sokół Sieniawa 
Hetman Zamość - Jutrzenka Giebułtów 
Stal Kraśnik - Wisła Sandomierz 
Motor Lublin - Soła Oświęcim 
Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Avia Świdnik - Podhale Nowy Targ 

Kolejka 8 - 14-15 września 

Chełmianka Chełm - Podhale Nowy Targ 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Avia Świdnik 
Soła Oświęcim - Orlęta Radzyń Podlaski 
Wisła Sandomierz - Motor Lublin 
Jutrzenka Giebułtów - Stal Kraśnik 
Sokół Sieniawa - Hetman Zamość 
Wisła Puławy - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Siarka Tarnobrzeg - Wisłoka Dębica 
Korona II Kielce - Hutnik Kraków 

Kolejka 9 - 21-22 września 

Hutnik Kraków - Chełmianka Chełm 
Wisłoka Dębica - Korona II Kielce 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Siarka Tarnobrzeg 
Hetman Zamość - Wisła Puławy 
Stal Kraśnik - Sokół Sieniawa 
Motor Lublin - Jutrzenka Giebułtów 
Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz 
Avia Świdnik - Soła Oświęcim 
Podhale Nowy Targ - Wólczanka Wólka Pełkińska 

Kolejka 10 - 28-29 września 

Chełmianka Chełm - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Soła Oświęcim - Podhale Nowy Targ 
Wisła Sandomierz - Avia Świdnik 
Jutrzenka Giebułtów - Orlęta Radzyń Podlaski 
Sokół Sieniawa - Motor Lublin 
Wisła Puławy - Stal Kraśnik 
Siarka Tarnobrzeg - Hetman Zamość 
Korona II Kielce - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Hutnik Kraków - Wisłoka Dębica 

Kolejka 11 - 5-6 października 

Wisłoka Dębica - Chełmianka Chełm 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Hutnik Kraków 
Hetman Zamość - Korona II Kielce 
Stal Kraśnik - Siarka Tarnobrzeg 
Motor Lublin - Wisła Puławy 
Orlęta Radzyń Podlaski - Sokół Sieniawa 
Avia Świdnik - Jutrzenka Giebułtów 
Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Soła Oświęcim 

Kolejka 12 - 12-13 października 

Chełmianka Chełm - Soła Oświęcim 
Wisła Sandomierz - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Jutrzenka Giebułtów - Podhale Nowy Targ 
Sokół Sieniawa - Avia Świdnik 
Wisła Puławy - Orlęta Radzyń Podlaski 
Siarka Tarnobrzeg - Motor Lublin 
Korona II Kielce - Stal Kraśnik 
Hutnik Kraków - Hetman Zamość 
Wisłoka Dębica - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 

Kolejka 13 - 19-20 października 

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Chełmianka Chełm 
Hetman Zamość - Wisłoka Dębica 
Stal Kraśnik - Hutnik Kraków 
Motor Lublin - Korona II Kielce 
Orlęta Radzyń Podlaski - Siarka Tarnobrzeg 
Avia Świdnik - Wisła Puławy 
Podhale Nowy Targ - Sokół Sieniawa 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Jutrzenka Giebułtów 
Soła Oświęcim - Wisła Sandomierz 

Kolejka 14 - 26-27 października 

Chełmianka Chełm - Wisła Sandomierz 
Jutrzenka Giebułtów - Soła Oświęcim 
Sokół Sieniawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Wisła Puławy - Podhale Nowy Targ 
Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik 
Korona II Kielce - Orlęta Radzyń Podlaski 
Hutnik Kraków - Motor Lublin 
Wisłoka Dębica - Stal Kraśnik 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Hetman Zamość 

Kolejka 15 - 2-3 listopada 

Hetman Zamość - Chełmianka Chełm 
Stal Kraśnik - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Motor Lublin - Wisłoka Dębica 
Orlęta Radzyń Podlaski - Hutnik Kraków 
Avia Świdnik - Korona II Kielce 
Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisła Puławy 
Soła Oświęcim - Sokół Sieniawa 
Wisła Sandomierz - Jutrzenka Giebułtów 

Kolejka 16 - 9-10 listopada 

Chełmianka Chełm - Jutrzenka Giebułtów 
Sokół Sieniawa - Wisła Sandomierz 
Wisła Puławy - Soła Oświęcim 
Siarka Tarnobrzeg - Wólczanka Wólka Pełkińska 
Korona II Kielce - Podhale Nowy Targ 
Hutnik Kraków - Avia Świdnik 
Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Motor Lublin 
Hetman Zamość - Stal Kraśnik 

Kolejka 17 - 16-17 listopada 

Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm 
Motor Lublin - Hetman Zamość 
Orlęta Radzyń Podlaski - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 
Avia Świdnik - Wisłoka Dębica 
Podhale Nowy Targ - Hutnik Kraków 
Wólczanka Wólka Pełkińska - Korona II Kielce 
Soła Oświęcim - Siarka Tarnobrzeg 
Wisła Sandomierz - Wisła Puławy 
Jutrzenka Giebułtów - Sokół Sieniawa 


Nasi partnerzy