Aktualności
Sparing nr 7: KS Wiązownica 0:7 Wólczanka

2018-08-04

Wólczanka Wólka Pełkińska pokonała KS Wiązownica w ostatnim sparingu przed startem sezonu 2018/19.

Wólczanka Wólka Pełkińska ograła rywala z czwartej ligi. Podopieczni trenera Sitka rozbili na wyjeździe KS Wiązownica. Był to ostatni sparing przed rozpocynającym się sezonem 2018/19.

Pierwsza bramka w spotkaniu padła w drugiej minucie. Po dośrodkowaniu Mateusza Kocura piłkę w siatce umieścił Krzysztof Pietluch. Dziewięć minut przed końcem pierwszej połowy było już 2:0 po bramce zdobytej przez Mateusza Kocura, minutę później trzecią bramkę zdobył Dorian Buczek. Wynik pierwszej połowy na 4-0 ustalił Pietluch tuż przed gwizdkiem kończącym pierwsze 45-minut.

Po zmianie stron piłkarze Wólczanki nie zwalniali tempa gry. Minęło dwudzieścia minut drugiej połowy i było już 6-0 dla ekipy trenera Sitkai. Bramki zdobyli Dawid Czyrny oraz Marek Gwóźdź. Ostatniego gola ustalającego wynik meczu zdobył Geronimo Viscovich sześć minut przed końcem.

KS Wiązownica - Wólczanka Wólka Pełkińska 0 : 7 ( 0 : 4 )

0-1 Krzysztof Pietluch (2)

0-2 Mateusz Kocur (36)

0-3 Dorian Buczek (37)

0-4 Krzysztof Pietluch (45)

0-5 Dawid Czyrny (64)

0-6 Marek Gwóźdź (66)

0-7 Geronimo Viscovich (84)