Aktualności
Podziękowanie dla Stanisława Olejarki

2018-08-16

Podziękowanie dla Stanisława Olejarki

Podziękowanie dla Stanisława Olejarki za włożony trud i wsparcie zespołu, oraz przekazanie steru na ręce Mariusza Olejarki ! 

Jak mawia sportowe porzekadło ‘’zwycięstwa rodzą się w bólach”. Poziom, który udało się osiągnąć drużynie zawdzięczamy determinacji zawodników, którzy na boisku zostawiali pot i udowadniali swoją wartość na placu gry. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaangażowanie firmy Stal-System, oraz prezesa klubu Stanisława Olejarki, dla którego idea promowania piłki nożnej jak i kultury fizycznej jest bardzo ważna. Przez lata swojej działalności na terenie Wólki Pełkińskiej, zdążył poznać pasjonatów piłki nożnej z którymi postanowił zrealizować swoje marzenie. Nie szczędził swojego prywatnego czasu, wkładał wiele wysiłku, oraz pieniędzy jako sponsor klubu, aby udało doprowadzić się drużynę do 3-ligowego poziomu. 

Ważną postacią i architektem całego przedsięwzięcia był vice prezes klubu Mariusz Olejarka, który przejął schedę po bracie i został następcą Stanisława Olejarki na stanowisku prezesa klubu Wólczanka Wólka Pełkińska. i. Podziękowania i pamiętkowy puchar na ręcę Stanisława Olejarki złożył wójt gminy Jarosław, pan Roman Kałamarz.

   Za cały wkład należą mu się serdeczne podziękowania. 


Nasi partnerzy