Aktualności
Piłkarze Wólczanki w roli pomocników świętego Mikołaja

2019-12-13

Piłkarze Wólczanki w roli pomocników świętego Mikołaja

Wiele radości sprawili piłkarze Wólczanki Wólka Pełkińska, grupie chłopców z najmłodszej grupy Klubu, trenowanej przez Tomasza Przewoźnika. Podczas zajęć na sali zjawili się: Krzysztof Pietluch, Mateusz Kocur oraz Krystian Wrona, którzy wcielili się w rolę pomocników świętego Mikołaja wręczając chłopcom drobne upominki. „Chcemy zachęcić chłopaków do systematycznego uczestnctwa w  treningach. Wierzę, że kiedyś w naszym klubie będzie grało więcej wychowanków, a każdy z obecnie trenujących nabędzie zdrowych nawyków życiowych i  nie zabraknie nigdy w ich życiu czasu na sport, czy rekreację.Z swojego doświadczenia wiemy, że dla młodych chłopców takie spotkania są bardzo ważne i motywujące, z dużo większym zaapałem się w nie angażujemy” – mówi pomysłodawca akcji Krzysztof Pietluch. Wszyscy chłopcy – uczniowie naszej szkoły będą długo pamiętać tak miłą wizytę, a zrobione przy tej okazji zdjęcia będą przypominać niecodzienne spotkanie z piłkarzami Wólczanki Wólka Pełkińska. Dziękujemy za pomysł i zaangażowanie – brawo WY :)))) !!!!
 


Nasi partnerzy