Aktualności
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski vssq Wólczanka Wólka Pełkińska na remis

2019-08-18

Wólczanka Wólka Pełkińska zremisowała 1:1 w wyjazdowym spotkaniu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Drużyna trenera Marcina Wołowca wróciła z punktową zdobyczą z trudnego terenu.

W 18. minucie do własnego bramkarza podawał Michał Mazurek, piłka podskoczyła na nierówności, golkiper Wólczanki Oskar Kubik nie trafił w futbolówkę, a ta ostatecznie wturlała się do bramki Wólczanki Wólka Pełkińska. Mieli czego młodzi zawodnicy z Wólki żałować, bo przed tym zdarzeniem byli stroną dominującą na boisku.

Przyjezdni nie dawali jednak za wygraną i jeszcze w pierwszej połowie zdołali wyrównać. W 39. minucie z rzutu karnego celnie przymierzyłMateusz Podstolak. Po przerwie gra toczyła się głównie w centralnej strefie boiska, przez co okazji bramkowych nie było za wiele. A te, które obie strony miały, nie zostały należycie sfinalizowane. Remis wydaje się być wynikiem sprawiedliwym.

Po tym spotkaniu tym Wólczanka Wólka Pełkińska, mając 5 oczek więcej, plasuje się na szóstej pozycji.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski1:1 Wólczanka Wólka Pełkińska

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski: Lipiec - Ziółkowski, Mężyk, Dybiec, Dominik Cheba – Kapsa (62' Bełczowski), Burzyński, Miłek (55' Imiołek), Persona - Chrzanowski, Chałas (71' Nogaj)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Kubik – Łazarz, Wrona, Basista, Mazurek – Brzóska (46' Kocur), Podstolak, Olejarka (81' Szczypek), Kłos – Khorolskyi (74' Tabor) – Matofij (59' Pietluch)